Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon új vagyok. Próbálta...

Facebookon új vagyok. Próbáltam keresni, de nem megy. Hogyan kel normálisan, nem órákig?

Figyelt kérdés

2017. júl. 22. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Facebook keresője elég buta, régen az IWIW-é nagyon kifinomult volt, mindenre lehetett szűrni meg az ellenkezőjére is.


Annyit tehetsz, hogy

1. felül beírod a nevet.

2. az azonnal megjelenő rövid lista alján rákattintasz a "További találatok a…" linkre.

3. Ekkor megjelenik egy találati lista, aminek a tetején ki tudod választani a Személyek fület.

4. Ott pedig elvileg meg kell jelennie baloldalt néhány szűrési szempontnak.


A gond csak az, hogy ezen pl. épp most is reszelnek, szóval pl. már a 3. pontben említett fülek sem jelennek meg, és baloldalt a találati lista sem.

Viszont ilyen esetben ha angolra állítod a Facebook felületét (lent a kis földgömb ikon, nem fent, hanem lent), akkor működni kezdhet a funkció. A Facebookon bizonyos funkciókat külön programoztak le az egyes nyelveken, ezért ha az egyik nyelven épp nem működik, a másik nyelven működhet.


Viszont ha átállítod angolra, 1 hónapig nem tudsz újra nyelvet váltani. Ez persze nem nagy áldozat, csak egy hónapig angolul lesz minden, Tetszik helyett Like, stb.

2017. júl. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ó, köszönöm!

Nagyon rendes válasz volt. :))

2017. júl. 22. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!