Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok nekem segíteni?

Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


- Azt szeretném kérdezni, hogy van egy lány akit korábban bejelöltem Facebookon ismerősnek. Eltelt egy pár nap és nem jelölt vissza azt hittem, hogy nem érkezett meg neki az értesítés ezért visszavontam és újra be jelöltem ismerősnek. Később azt tapasztaltam, hogy nem tudom ismerősnek jelölni csak üzenetet tudok neki küldeni. Akkor előfordulhat az, hogy törölte az ismerősnek jelölésemet?


- Az lenne a második kérdésem, hogy Messengeren ha írok egy üzenetet és az üzenetem mellett megjelenik egy kis karika és ha rá kattintok akkor azt írja, hogy Elküldve, de ha egy másik üzenetemet tekintem meg akkor ott pedig azt írja, hogy Kézbesítve, a kettő között mi a különbség?


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.



2017. júl. 23. 13:11
 1/6 Dongaben ***** válasza:

1. Valószínűleg törölt.

2. "Kézbesítve" azt jelenti, hogy megnyitották. "Elküldve" csak annyit, hogy elküldte a rendszer. Kb...

2017. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elküldve : a szerver megkapta az üzenetet, de a másik ember kliensére még nem tudta letölteni,mert nincs net közelben stb


Kézbesítve : az illető megkapta de még nem nézte meg

2017. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem tudom
2017. júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Passz
2017. júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3,4 Minek írsz ide ha nem tudod?

Kérdező: Igen, törölt téged, de ha törölt szerintem fölösleges neki bármit is írni. És a 2. válaszíró jól írta, az elküldve azt jelenti hogy az üzenetet a szerverre sikeresen elküldte, de a felhasználó nincs net közelben, ahogy lesz internetkapcsolata, rögtön átvált arra, hogy kézbesítve van, de ez azt jelenti, hogy megkapta, de nem olvasta el.

2017. júl. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítségét.

2017. júl. 27. 12:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!