Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Online tv-adásokat ha akarok...

Online tv-adásokat ha akarok nézni, és találtam honlapot hozzá, honnan lehet tudni hogy fizetős vagy sem, és miközben nézek valamit az internetszámla a magasba ível?

Figyelt kérdés
Van ilyen, vagy hogy megy?
2010. máj. 22. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Link?
2010. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kellett fizetned akkor fizetős, ha nem akkor ingyenes.
2010. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link] - ezt azért rakom be mert media playerrel indul, és félek hogy víruso, és tanácsot kérek, hogyan lehetne gépen kívül elindítani.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Utóbbiaknál ha nem indul, szerintem mert nincs adás, vagy nekem nincs megfelelő bővítményem, nem tudom. @_@

2010. máj. 22. 14:45
 4/6 A kérdező kommentje:

Vagy itt egy másik:

[link]

Ezen az oldalon rákattintottam 5-féle országra és nem adott ki sehol adást, csak a magyart. :(

2010. máj. 22. 14:59
 5/6 anonim válasza:

Ha csak nem a régi betárcsázós internet kapcsolattal akarsz online filmet nézni, -(ami szerintem ISDN-en se nagyon működne)- akkor nem tudnak egyszerűen ráterhelni pénzt a számládra.


Visszaélések elkerülése végett, ha egy mód van rá sose ad ki regisztrációk folyamán a valós adataidat, valamint telefonszámodat.

2010. máj. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű,ha látod,akkor nem fizetős............
2010. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!