Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom eltüntetni a...

Hogyan tudom eltüntetni a régi Facebook profilom?

Figyelt kérdés
Kb 10 évesen csináltam egy Facebook profilt, aminek elfelejtettem a jelszavát. Úgyhogy csináltam mégegyet, aminek szintén elfelejtettem a jelszavát:D Mindkét profilom tele van elég gáz képekkel, amiket szeretnék végre eltüntetni, csakhogy nem tudok belépni egyikbe sem, mert nem tudom a jelszót, sem az e-mail címet. Eléggé idegesítő, hogy sok ismerősöm még mindig ír az idővonalra, meg jelölget képeken. Hogyan tudom törölni a profilokat?

2017. júl. 24. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek hiányában elég nehézkesen fog menni. :)
2017. júl. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van egy jelenleg használt profilod, abból megnyitva a régieket lehet valami olyan indokkal jelenteni hogy az a régi profilod. Talán úgy törölhető (ha a név egyezik), de kétlem hogy megfelelő azonosítóadatok nélkül csak úgy törölnének egy profilt. Ennyi erővel bárki kérhetné bármelyik másik profil törlését.
2017. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És nem tudom valahogyan feltörni, majd úgy törölni?:/
2017. júl. 24. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!