Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől nőhetett drasztikusan...

Mitől nőhetett drasztikusan az adatforgalmam a Facebook alkalmazás használatakor?

Figyelt kérdés

Eddig is sokat használtam az alkalmazást, de a havi mobilnet keretem (500 MB) simán elég volt egy hónapig úgy is, hogy néhány rövidebb videót is megnéztem . Most egy hét után lefogyott, és az adathasználatnál láttam, hogy a FB fogyasztotta le, a diagram drasztikus emelkedést mutatott, valamint, hogy ez az alkalmazás csinálja a legnagyobb adatforgalmat.

Elvileg minden takarékosra van állítva (nincs automatikus videolejátszás, nem is nyitok meg hosszabb videókat rajta, csak ha wifiről használom). Azóta rendeltem újabb 600 MB-ot (amit még soha nem csináltam ezelőtt), de az is elég gyorsan fogy, és nem tudom az okát. Tapasztalt ilyet valaki? Esetleg tudtok segíteni, hogy hol kellene átállítanom valamit (esetleg lehet, hogy elnyomhattam valamit a beállításokban?)Köszi!


2017. júl. 24. 15:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!