Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hol lehet csoportok...

Facebookon hol lehet csoportokat keresni?

Figyelt kérdés

Csak azokat tudom megnézni amikben már benne vagyok. Jó lenne újakat nézni, mint pl. az alkalmazásoknál.


(Nem véleményt kértem a fb-ről, úgyhogy ne kezdje el senki fikázni, hanem aki tud, az válaszoljon rendesen. Nekik köszi.)


2010. máj. 22. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
ugyanott kell keresni őket ahol az embereket, csak bal oldalt a "Csoportok" fülre kell kattintani. úgy böngészgetni nem lehet csoportokat/oldalakat, mint az alkalmazásokat.
2010. máj. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, odáig eljutottam, de ott csak az van ahova be vagyok lépve. Ez így nem logikus, ezek szerint az emberek csak úgy tudnak belépni egy csoportba ha valakinek az adatlapján vagy az üzenőfalon látja, hogy valaki belépett. Ez így elég érdekes, hogy másképp nem lehet hozzá férni...:S
2010. máj. 22. 23:18
 3/4 anonim ***** válasza:

írj be oda fel(tudod,ahol személyeket keresel) vmi címszót pl.: ez van és akkor kiadja a találatokat,és ott oldalt menj rá hogy: csoportok és ott mondjuk írd be hogy csak úgy és máris kiad egy csomót..alul pedig van egy níl ahol átmegy a következő oldalakra..

háát ezt leírtam..

bocsi..

remélem azért érted..

2010. máj. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is erre gondoltam... a keresésnél meg kell adni vmit.

amúgy tényleg érdekes a rendszer, hiszen egy mondatot kismillió kül. módon lehet leírni, szóval nem nagyon lehet csak úgy "böngészgetni".

2010. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!