Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom törölni a Tumblr-...

Hogyan tudom törölni a Tumblr-fiókomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyjából fél évvel ezelőtt szerettem volna törölni az egyik, másodlagosan csinált blogomat (meméne, úgysem használtam), de mindig azt írta, hibás jelszót adok meg, és nem sikerült. Igazából nem is foglalkoztam vele, mert különösképpen nem zavart, az elmúlt néhány hónapban többször is próbáltam törölni, de nem sikerült. Most ott tartok, hogy szeretném bizonyos okokból az egész fiókomat, a fő bloggal együtt törölni, de ugyanaz a hiba lép fel, mint eddig (jelezném, hogy úgy, hogy a jelszavammal be tudok lépni, de törölni már nem tudok semmit). Megváltoztattam a jelszavamat, nem segített; megváltoztattam az email címemet, szintén nem segített. Az új email címet egyébként szerintem másodlagosként kezeli, de átállítani nem tudom. Lehet, hogy én vagyok a noob, és csak én nem tudok kiigazodni ebben az új "tumblr-yahoo" rendszerben, de ha jobban belegondolok azóta megy a szarakodás, amióta ez a rendszer érvénybe lépett. Pls, valaki segítsen, kicsit sürgős lenne!



2017. júl. 25. 18:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, telefonról pedig HTTP 400-as hibát jelez.
2017. júl. 25. 18:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Tumblr support
2017. júl. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Csak gepen keresztul tudod torolni.
2017. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!