Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet visszahozni a...

Hogy lehet visszahozni a letörölt dolgokat?

Figyelt kérdés

Írtam egy novellát egy oldalon, de elég siralmas lett, és ezért töröltem. Persze ezt rögtön utána megbántam, és most nem tudom hogy hozzam vissza. Mert elvileg mindent lement a gép, így ezt is vissza lehetne hozni de nincs hozzá kellő ismeretem, szóval van aki segítene nekem? :) előre is köszi!!


(És kérlek ne anyázzatok, hogy "huu de hülye vagy, miért nem gondolkodtál előtte")



2017. júl. 27. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez csak tipp [link]
2017. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hominida ***** válasza:
100%

"Mert elvileg mindent lement a gép"


A te gépedre? Akkor talán van valami esélyed, hogy a szemét között megtalálod valamelyik változatát, az ideiglenes fáljok mappáiban. Ha a külső gépre megy a mentés, akkor a tárhely vagy weblap üzemeltetőjét próbáld elérni. (És legközelebb használj egy szövegszerkesztő programot, a saját gépeden.)

2017. júl. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!