Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Időközben egyre rosszabb a...

Időközben egyre rosszabb a pingem/ms és nem tudok ellene tenni. Help?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy egyre rosszabb az ms-em játék közben. Míg régen (kb tavaly ilyenkor) volt stabil 30-as ms-em league of legends-ben most van stabil 50-52-es ms. Semmi különbség nincs akkor ha mennek a háttérben különböző netet fogyasztó programok vagy ha nem menne.

Szolgáltató T-home, 10mbps



2017. júl. 27. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Most Nekem is nőtt 30-33ról 38-42-re (T-home)


Most költöztünk egy másik helyre,a város ugyanaz.Kértem a T-home diszpécserét hogy egy áttelepítés lenne,és mindkét szobába szeretnénk a tv-t.Oké nyugtázta a kis fiatal srác.Erre pàr nap múlva hívtak,(szintén egy kis fiatal srác) hogy ekkor és ekkor menne a szerelő...mondtam neki oké.Megkérdeztem,tud e róla,hogy mindkét szobába akarjuk a bekötést...azt mondta nem jegyezte fel a kollégája,de most ő ezt megteszi.

Erre két nap múlva kijött a szerelő...nevezzük szerelőnek ...:) egy fiatal srác aki folyamatosan telefonált,trágár módon,meg hogy ő hogy be fog szívni egy csapatépítő bulin...közben állandóan lecsúszott a gatyája :)) pók hasa kint xdxd.Mondtam Neki két helyre szeretnénk a tv-t...azt mondta erről neki nem szóltak :D Kértem hogy kösse be legyenszíves...azt mondta NEM.


Amikor végzett a kisszobàval,és ott már volt tv adás,közölte ő megy ...mondom neki...de hát a számítógép??Elkezdi jókor mondom és neki állt feljebb,és hogy azt sem köti be :))) Mondtam neki (most màr erélyesebben) hogy kösse be ...erre csapkodva közölte,mindjárt jön.Aztán visszajött 20perc múlva,és duzzogva átvezette a kisszobából az elég messze lévő nagyszobába a netet.Én is kérdeznék.Nem ettől nőhetett az ms-em?Hogy már nem a gépnél van a modem?

2017. júl. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én gyanakkora távolságból játszom most mint 3 évvel ezelőtt és akkor volt még az, hogy normális stabil 30ms. Semmi nem változott azóta csak a PC (lapropról lett váltva asztali gamer pc-re). Mind a 2 ugyanazt az ethernet kábelt használja/használta mint amikor 30-as ms volt. Tehát röviden gépcserén kívűl semmi változás nem történt nálam.
2017. júl. 29. 00:45
 3/4 anonim ***** válasza:
A Telekom jellegzetessége. Mikor 2015-ben elkezdtem lol-ozni, akkor olyan 45-50ms volt ha nem garázdálkodott senki a hálózaton. Most már 64ms a stabil alap. Mondjuk ez lehet meg fog oldódni, jöttek a szerelők és az egész falun végig húztak egy optikai szálat. A csavar ott van a sztoriban, hogy valószínűleg alvállalkozókkal csináltatták, de semmi nyoma a Telekom oldalán, hogy a faluban terveznek-e hálózat újítást. [link] - erre a kis keresőre gondolok itt. Szóval aggályaim vannak azzal kapcsolatban, hogy akkor mi célja is volt ennek a szerelésnek. Egyébként a Telekom áll mögötte, rákérdeztem a szerelőkre akik akkor kint voltak. Ennyire megbízható csak a drágalátos Telekom. Ha egyszer is úgy alakul, 100%, hogy nem leszek náluk internet előfizető, max ha optikán tudnak 1000MBit/s sávszélességet biztosítani.
2018. máj. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszabb lett a napokban. 35-rõl 49-re esett vissza,a fent emlìtett szolgàltatònàl.
2018. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!