Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek az instagram...

Mi a véleményetek az instagramrol?

Figyelt kérdés

Nagyon elterjedt szerintem mostanában, hogy mindenki milyen 'kamu' életet él a közösségi oldalakon és ugye nagyon felkapottak az insta-trendek is. (Ami egyébként néha már szerintem is kiábrándító) szóval kíváncsi lennék, hogy nektek mi a véleményetek az oldalról és ha van profilofok nektek mennyire fontos az amit az emberek ott látnak rólatok?

És felhasználók ha gondoljátok leírhatjátok a neveteket, szívesen megnéznék pár profilt is:)



2017. júl. 28. 00:43
 1/3 Roflkopter válasza:
Van instagram profilom jobban szeretem mint a Facebook-ot, mert csak képeket lehet kirakni, nem látok sok gyagyás posztot. Egyébként meg nem nagyon érdekel, hogy mit gondolnak rólam az idegenek nyilvan próbálok előnyösebb képeket kirakni de nem fogok félmeztelen feszíteni meg lajkokert kuncsorogni. Amikor járok valakivel eszembe se jut csak azért képet csinálni vele, hogy azt megoszthassam és lássák milyen boldogok vagyunk. Akik meg közel állnak hozzam amúgy is tudják mi van velem anélkül, hogy posztolnom kellene. szóval nem olyan fontos számomra ez az egész mint egyesek számára.
2017. júl. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A komment rendszer rosszabb mint a shop.bkk.hu biztonsága
2017. júl. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beteges.
2017. júl. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!