Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Korhoz van kötve a youtube...

Korhoz van kötve a youtube csatorna indítása?

Figyelt kérdés
kisfiam nagyon szereti feltölteni kis játékait,monologjait,tiltanom kéne?én feliratkoztam rá,igy mindig tudom mit tölt fel.
2017. júl. 29. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom igen, de hát bármilyen évszámot kamuzhat bárki, így lényegtelen.

Azt írtad tudod miket tölt fel, akkor neked pontosan tudnod kéne, hogy tiltsd vagy nem. Ha helytelennek tartod amit csinál, akkor tiltsd, ha nem, akkor ne.

2017. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos van valami korhatár, de senkit nem érdekel, tele van a youtube akár 7-8 éves videósokkal. Igen mindig nézd, hogy mit tesz fel, mert a youtube közönsége kegyetlen. És ugye egy kis gyerek még ügyetlen pl nem tud szépen beszélni stb, ha felrak ilyen video blogokat akkor arra borzasztóan rászállnak és kegyetlen dolgokat irkálnak, ami eléggé sokk lehet egy kisebb gyereknek.
2017. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!