Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Galaxis őrzői 2 című filmet...

Galaxis őrzői 2 című filmet szeretném megnézni de nem tudom hol van fent normálisan, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Valaki esetleg tudna küldeni egy linket hol tudom megnézni rendesen (nem mozisba ) vagy ha mozis akkor valami jobb minőségben ?

Előre is köszi



2017. júl. 30. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
1-2 hét és fent lesz normális minőségben.
2017. júl. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az idő tud segíteni. Eléggé felkapott film, én azon csodálkozom hogy ennyi idő után sincs fent még DVD minőségben, vagy annak netes megfelelőjében. Azért a megkülönböztetés, mert bizony rosszabb a neten fent levő "DVD minőségnek" nevezett anyag az igazi DVD minőségnél... Észrevehető a különbség képben, a hanggal egyiknek sincs gondja szerintem. 1-2 hét lehet elég, legalább is én remélem. Régóta beterveztem ezt megnézni.
2017. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor lesz jó minőségben fenn egy film ha az kijön DVD-n. Mert azt rakják fel torrentre. Addig a világot át kutathatod úgyse lesz. Nézd meg mikor van a DVD megjelenése az adott filmnek annál előbb soha nem kapod meg.
2017. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hol lehet megnézni hogy egy film mikor jelenik meg dvdn ? Pl a thor3
2017. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 A magyar verzióról soha nem találni semmit, nem meglepő, angolul pedig Blu-Ray megjelenéseket szoktam nézni, a DVD is vagy aznap vagy pár nap eltéréssel jelenik meg.

Itt megnézheted:

[link]

2017. dec. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!