Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy van az, hogy írok valakin...

Hogy van az, hogy írok valakinek facebookon, és csak azt jelzi, hogy elküldve, pedig fent van az illető?

Figyelt kérdés
Csak ízt írja, hogy elküldve és az üres karikát pipával, nem pedig azt, hogy kézbesítve a sötét karikával. Arra gondolok, hogy valahogy beállította, hogy úgy nézzen ki, hogy nem kapja meg az üzeneteimet.

2017. júl. 31. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs a Messenger telepítve a telóján és sima böngészőből nyitotta meg a Facebook-ot. Ilyenkor szokott ez lenni, megkapja ugyan az üzenetet, de úgy jelzi neked, hogy mégse, mert nem jött a telójára értesítés (amit a Messenger küldene). Szerintem ennyi csak.
2017. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Vagy az lehetséges amit az előttem szóló írt, vagy ami kellemetlenebb, hogy lenémított (mute conversation). Akkor is ezt a fehér karikás kék pipát adja..
2017. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt hogy lehet?
2017. aug. 1. 13:23
 4/7 anonim válasza:
Egyszerűen kiderítheted. Kérd meg egy közös ismerősötöket, hogy ő is írjon neki üzenetet. Ha nála is ugyanígy jeleníti meg az üzit, akkor az van amit 1-es kommentelő írt, ha nála telikék, akkor az van amit én írtam vagyis némított, ami nem blokkolás, csak nem akarja h felugorjanak az üzeneteid. Az üzeneteket megkapja..
2017. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De olyat hogy lehet?
2017. aug. 1. 13:35
 6/7 anonim válasza:
belépsz a messengerbe-> kiválasztod aki némítani akarsz-> hosszan rajta tartod az ujjad-> majd egy felugró ablakból kiválasztod a mute conversation-t
2017. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2017. aug. 1. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!