Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom kikapcsolni a...

Hogyan tudom kikapcsolni a facebook Messengeralkalmazáson a "Látta" "funkciót"?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, hogy az ismerőseim lássák, hogy mikor olvastam el egyes üzeneteket. Ebben szeretnék egy kis segítséget kérni, mert valahol tudom, hogy ki lehet kapcsolni, de nem találom, hogy hol. Előre is köszönöm a segítségeket!
2017. aug. 1. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, beszipkáztad apuci, tessék udvariasan válaszolni, nem bunkózni :) Amúgy meg megjelölés olvasatlanként.
2017. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló!


Köszönöm a jó indulatot!

1! Nem vagyok Apuci, Anyuci vagyok!

2! Illedelmes tudok lenni.

3! Bár nem tartozom magyarázattal, de azért is elárulom, hogy azért szeretném kikapcsolni a funkciót, mert sajnos a munkámból adódva nem tudok rögtön válaszolni bizonyos üzenetekre, és sajnos többször hallgattam már türelmetlen emberektől, hogy "láttam, hogy akkor elolvastad, de csak másnap írtál vissza" Kicsit bosszantó tud lenni egy idő után, hogy számon kérnek.

4. Ki lehet kapcsolni! ;)

2017. aug. 1. 12:07
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Munka közben nem kell messengerezni.

2. Főleg nem kell megnézni ha utána nincs időd vissza írni

3. Az apuci csak amolyan megszólítás

4. Nem lehet ;)


Idézem : You can't turn it off.

However, after you read the message, if then you click Action then Mark as Unread, the recipient that formerly has the "seen at", will then don't see it anymore. Hopefully the recipient don't catch you reading it before you click the Mark as Unread."


Ami mindig azt jelenti hogy nincs permanens megoldás arra hogy a másik ne lássa hogy láttad

2017. aug. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Captain Logic ***** válasza:
Hát nem tudom, milyen ismerőseid vannak, de én pl megértem, ha valaki nem tud válaszolni, ahogy más is megérti, ha én nem tudok. Nem veled, és nem az alkalmazással, hanem az ismerőseiddel vannak gondok...
2017. aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1. válaszadó vagyok :D Nos én facebook chaten ki tudom, de nem vágom mi a messenger. Amúgy csinos vagy? :DDD
2017. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha valaki már megsértődve megjegyzéseket tesz, akkor az nem azért teszi, mert türelmetlen, hanem mert gondolom még egyszer sem mondtad neki, hogy bocs, de x időtől x időig hiába írsz, nem lesz időm válaszolni, dolgozok.


értelmesebb emberek felfogják. a gond sokszor ott szokott lenni, hogy a másik fél úgy gondolja, hogy nem tartozik magyarázattal, mindenki találja ki, hogy direkt nem ír vissza, vagy csak nem tud...én is legtöbbször azt nem szoktam érteni, hogy arra miért van ideje, hogy elolvassa, de arra miért nincs, hogy akár 1 mondatban leírja, hogy bocs, most nem érek rá...

2017. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaja pontosan
2017. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!