Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tabra és mobiltelefonra...

Tabra és mobiltelefonra szoktam letölteni ncoreról filmeket, miért van az, hogy a régebben feltöltött filmeket nem tölti vissza? Csak az újakat

Figyelt kérdés
Pedig rajtuk hagyom a filmet, hogy töltse vissza, a wifi is működik rendesen, de a 0kb a feltöltés

2017. aug. 1. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert már nem kell senkinek, senki nem akarja letölteni, régi torrenteknél általában ez a helyzet.
2017. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lefordítom a kérdésedet:

"Már hosszú ideje -és nagyon sokat- torrentezek. Végre mondja már meg valaki hogy mi is az tulajdonképpen és hogy működik?"

Nem ártana utána olvasni, mi is az a torrentezés...

És ezt ne vedd személyes sértésnek, mert a torrentezők igen nagy százalékára érvényes.

2017. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utána olvastam, és közben rá is jöttem, hogy ha nem is tölti vissza, de ha úgy hagyom akkor is lejár a 48 óra, ezt le is teszteltem.
2017. aug. 3. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Helyes...

Az nCore wiki-ben minden le van írva egyértelműen. Ha bármi kérdés merül föl, ott megtalálható a válasz. Ha esetleg "egyéni szoc. probléma" adódik, a Staff szívesen segít.

2017. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 4. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!