Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnal tölthető le az a...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Honnal tölthető le az a piktogram, amivel a vezetéknevek kezdőbetűjét lehet megjeleníteni egy hozzászóláskor?

Figyelt kérdés

Pl.: egy YouTube hozzászólásnál. Ott találkozom ezzel a legtöbbször.

Köszi a válaszokat.



2017. aug. 3. 19:18
 1/7 Hominida ***** válasza:
Nem tudom, pontosan miről van szó, de ha jobb gombbal kattintasz egy képi elemre, akkor könnyen lehet, hogy el tudod menteni. Ha nem, akkor az ideiglenes letöltési mappádban is ott van valahol, csak meg kell valahogy találni.
2017. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2017. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Erre gondolok:

https://www.youtube.com/watch?v=6gG_7hOv1ho


Az egyik hozzászóló nevénél megjelenik egy kocka alakú, lila alapon nagy "J" betű.

De már meg is kaptam a választ. Köszi szépen!

2017. aug. 3. 20:08
 4/7 Hominida ***** válasza:
Ennyi??? Egy egyszerű, talpatlan könyvbetű egy színes négyzetben? Még a Painttel is kilószámra gyárthatnám a mindenféle variációkat, bár az Inkscape annál kifinomultabb módszereket is megenged.
2017. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én az angol nyelvet nem beszélem, így nehezebb keresgélnem bármit is.

De, ha még jobbat találsz megköszönöm! (Y)

2017. aug. 4. 06:32
 6/7 Hominida ***** válasza:
A Painttel, puszta szemmérték alapján, minden finomítás nélkül csináltam ezt az előbb: [link] . Egy GIMP vagy Inkscape vagy CorelDraw ennél nagyságrenddel árnyaltabb dolgokat tud, komolyabb tudás nélkül. Én a CorelDraw-val és az Active GIF Creatorral régebben csináltam magamnak pár animált ikont a telefonomra, tényleg nem nagy ügy, nyugodtan próbálkozhatsz vele.
2017. aug. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hominida! Köszönöm szépen! Tényleg meg lehet csinálni, ahogyan írtad.
2017. aug. 5. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!