Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok nekem válaszolni...

Tudnátok nekem válaszolni ezekre a telenoros kérdésekre?

Figyelt kérdés

Most van ez a telenor beadta a korlátlan hipernetjüket 3 napra és nekem 2 óra alatt megtetszett szóval lenne egy pár kérdésem ezzel kapcsolatba mielőtt még megvenném.

Első kérdésem az lenne, hogy ha én most ezt megveszem akkor egy sim kártyát fognak nekem küldeni?

És ennek a hipernetnek van sávszélesség korlátja?

Milyen ip cím jár ehhez a mobilnethez?

Ezt úgy értem, hogy ellehet távolról is érni vagy ez egy NAT-olt ip cím lesz?

Lehet APN-be beállítani "net"-et vagy továbbra is csak az "online" marad?



2017. aug. 4. 09:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kérheted bármely meglévő telefonszámodhoz. (Csak ne feled, havi 1 hívást indítanod kell)

Ha meg veszed, akkor az adott telefonszám amihez veszed azon fogod továbbra is elérni.

Sávszálleség korlát elvileg nincs, de gyakorlatilag akár 2MBps -re is lekorlátozhatnak csúcsidőben.

Illetve az adott hálózati jelszinttől függően változik.

NAT -olt IP -t kapsz, nem használható P2P alapú technológiákhoz, mint távoli vezérlés...

(Sok egyéb infó is le van írva a 1000 oldalas apró betűs felhasználási feltételekben, pl. hogy ha kiemelkedő adat forgalmat bonyolítasz, akkor fenntartják a jogot hogy korlátozzák a számlázási időszak végéig a sebességed.)

2017. aug. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!