Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan lehet inkognitónál...

Honnan lehet inkognitónál látni az előzményeket?

Figyelt kérdés

A párom szerintem társkeresőkre jár fel, viszont mindig inkognitóba megy, hogy ne lássam az előzményeket. Hogy lehetne lebuktatni? Van erre valami módszer?

Nem vagyok infó zseni, de megköszönném ha segítenétek! :)


2017. aug. 11. 11:52
 1/1 anonim válasza:

Az inkognitó módnak pont az a funkciója, hogy nem menti az előzményeket, jelszavakat.

Vannak szoftverek amikkel böngészőtől függetlenül lehet a számítógépen végzett tevékenységet megfigyelni(pl billentyűleütést), de az ilyenek használata egyrészt veszélyes, (ha nem értesz hozzá akkor nagyobb valószínűséggel szedsz be egy vírust minthogy megtudj valamit, másrészt a másik magánéletébe való durva beavatkozás.

Szerintem inkább ülj le és beszéld meg vele, ha félsz hogy félremegy.

Ha meg csak a lebuktatás a lényeg, akkor lehet, hogy jobban járnál valaki mással.

2017. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!