Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell beállítani a...

Hogyan kell beállítani a hálózatot kettő routerrel?

Figyelt kérdés
Kaptunk a telekomtól egy hgw-t aminek a wifije iszonyat gyenge... Ezért a régi routert lan porton keresztül csatlakoztattam és a hgwn kikapcsoltam a wifit, a routeren kikapcsoltam a tűzfalat dhcpt. Működik is minden viszont néha ledob a wifi és csak akkor javul meg a telefonon ha a telefon wifijét újraindítom.

2017. aug. 11. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

DHCP OFF a második routeren, és LAN -ra dugod rá az elsőt.

Így AP -ként fog menni.

2017. aug. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A második routeren véletlen bekapcsolva hagytam a tűzfalat reset után szóval lehet azért volt a gond.


Az nem gond ha a második router ipje 1.1-re végződik, az elsőé 1.2-re és a dhcp 1.3-tól kezdődik? Mert csak így érem el mindkét router webadminját.

2017. aug. 12. 11:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Második routeren a dnsmasqot is lekellett állítani a system>startupban, azóta úgy néz ki minden rendben van.
2017. aug. 16. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!