Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak engem tud felkrni ha a...

Csak engem tud felkrni ha a csoportot telerakja xy azzal, hogy lécci lájk ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

Adott egy fandomos csoport Facebookon...a tag kirakja,hogy xy-ról a sorozatból csinált egy rajongói oldalt..oké...de az,hogy legalább hetente csinál egy új oldalt és kibssza állandóan azzal,hogy LÁJKKKK LÁJJKKK az oldaltttt!!!!!!!

Már jelentettem is az adminnak...lehet én vagyok maradi,de szerintem nem helyes,hogy a csoportot a hlye lájkvadászatával telebssza....


Amúgy érdekes...lájkokat akar,de az 500Ft-ot csóró kifizetni a hirdetésért cserébe...hlye pcsa ribizli...



2017. aug. 11. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van :( Engem is qrvára felbassznak az ilyenek. A fizetős reklámrendszerét a facebooknak meg elég kevesen használják (Mármint az ilyen likevadászokra gondolok)
2017. aug. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!