Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek ha vírusos lett a...

Mit tegyek ha vírusos lett a facebookom?

Figyelt kérdés

Nem tudok belépni gépen mert ha be akarok jelentkezni ezt az üzenetet kapom:Folyamatosan teszünk azért, hogy megőrizzük fiókod biztonságát. Észrevettük, hogy ez az eszköz rosszindulatú szoftverrel fertőzött lehet. A Facebook használatának folytatásához válassz egy másik eszközt, vagy tisztítsd meg a feltételezhetően fertőzött eszközt a Facebook és az ESET által biztosított keresőprogrammal"


Telefonon minden ok.



2017. aug. 12. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem a Facebook profilod lett vírusos, hanem a géped. A Facebook csak figyelmeztet.


Ellenőrizd le a gépedet több féle kártevőkeresővel - mint itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..

azt a #1-es hozzászólásomban írtam.

2017. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem a gépem nem. Másik profillal belép ez a figyelmeztetés a vírus. A gépem pedig már ellenőriztem.
2017. aug. 12. 12:15
 3/9 A kérdező kommentje:
De lehet hogy a gépem de akkor másik profillal miért enged belépni.
2017. aug. 12. 12:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Értsd már meg kedves kérdező, hogy nem a Facebook a fertőzött (annak elég nagy médiavisszhangja lenne!), hanem a géped.


A Facebook maximum figyelmeztet, és javasolhat kártevőkereső alkalmazásokat (de nem kínálja letöltésre őket a saját oldaláról!):

[link]


Végezz kártevőkeresést, ürítsd a böngésződ gyorsítótárát, esetleg tedd gyári alapértelmezett módba:

[link]

2017. aug. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A profilodban meg annyit tehetsz, hogy kikapcsolod az alkalmazásokat:

* [link]

akár az összeset, ha nem használsz ilyesmiket:

* [link]

2017. aug. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De hogyan kapcsolnám ki ha nem enged be a profilomba?
2017. aug. 12. 12:46
 7/9 anonim ***** válasza:

"De hogyan kapcsolnám ki ha nem enged be a profilomba?"


Sehogy, lépj be egy tiszta gépről, vagy takarítsd le a sajátod.


"Folyamatosan teszünk azért, hogy megőrizzük fiókod biztonságát. Észrevettük, hogy ez az eszköz rosszindulatú szoftverrel fertőzött lehet. A Facebook használatának folytatásához válassz egy másik eszközt, vagy tisztítsd meg a feltételezhetően fertőzött eszközt"


Ezt a mondatot miért nem tudod értelmezni?

-A Te géped fertőzött, és nem a facebook!!

- Hány éves vagy, 5?

2017. aug. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megoldottam egyedül. Mondjuk nem tudom mit vártam egy magyar forumtol.
2017. aug. 12. 14:44
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Mi például azt várjuk, hogy egy épelméjű ember képes legyen értelmezni egy leírt mondatot, és ne a saját hülyeségét vetítse azokra, akik segíteni próbálnak.
2017. aug. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!