Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől vannak Facebookon azok...

Mitől vannak Facebookon azok a követőim, akik nem az ismerőseim?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje a facebookomon ahol ilyen infok vannak rolam (suli stb) kihozza hogy "34 ember követi" és ezek az emberek azok, akik bejelöltek, de én vagy még nem, vagy nem jelöltem őket vissza. Ez mitől van, és akkor most ők is látják amit kirakok, attól függetlenül, hogy nem az ismerőseim? (Előtte nem végeztem el semmilyen bealliast, amitol "kovetni tudnának")
2017. aug. 13. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki hogy a követés akkor alapból engedélyezve van. Követő: feliratkozik a nyilvános bejegyzéseidre melyek megjelennek a követő hírfolyamában is, de nem ismerősöd. Az ismerősök egyben és automatikusan követők is mert a követő jogosultsága részhalmaza az ismerősökének. A követők listája viszont a csak követőket tartalmazza.
2017. aug. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!