Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet olyan ikont...

Hogyan lehet olyan ikont létrehozni amire rákattintva fizetni lehet?

Figyelt kérdés
2017. aug. 14. 01:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Az asztalon az ikonokra rákattintva programokat nyithatsz meg. Hogyan szeretnél te akkor az ikonhoz egy funkciót, nem programot rendelni? Szerintem ez amit szeretnél nem lehetséges
2017. aug. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Weblapon levő ikonról van szó. Ilyen létezik, internetes vásárlásnál így lehet fizetni.
2017. aug. 14. 02:28
 3/8 A kérdező kommentje:

Ilyesmire gondolok:

[link]

A jobb alsó sarokban ott van a fizetés ikon.

2017. aug. 14. 02:49
 4/8 A kérdező kommentje:

bocsánat ez nem pc képe,

ilyenre gondoltam:

[link]

2017. aug. 14. 02:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem néztem az alkategóriát. Félre néztem. Ebben viszont nem tudok segíteni :/
2017. aug. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Végül is találtam megoldást:

[link]

Többször ki kellett írnom a kérdést újra meg újra mert egy köcsög folyton töröltette.

2017. aug. 14. 16:36
 7/8 jasdiberci válasza:
egyszerű csinálsz magadnak egy oldalt (sajnos azt csak pénzért lehet)azon az oldalon csinálsz egy megvásárolható terméket és leadod az oldalra, elintézed hogy az oldal a keresőben az első legyen az oldalak közt és elmented az oldalt és beállítod azt hogy a termék vásárlása jöjjön be amikor megnyitod azt az oldalt, nevezd el az ikont valami olyan névvel ami nagyon fölhívja a figyelmed pl,:bankártya és már kész is.
2017. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 jasdiberci válasza:
ja bocs félre néztem
2020. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!