Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet kiküszöbölni a...

Hogyan lehet kiküszöbölni a 15 napos tiltást Steam-en?

Figyelt kérdés

Mivel a tört Rocket League valami error miatt nem indul el a gépemen, ezért meg szeretném szerezni eredetibe a játékot Steam-en, ott hátha elindulna...

Az egyik családtagomnak megvan eredetibe a játék. Azt beszéltük, hogy ideadja nekem a játékot Családi megosztásban, és úgy ki tudnám próbálni, hogy elindul-e a Rocket League, mielőtt még kidobnnék 30 eurót az ablakon...

Ha elindulna megvenném, viszont addig nem veszem meg, amíg nem bizonyosodok meg arról, hogy el indul-e vagy sem.

Családi megosztásban a Rocket League szerencsére nincs letiltva, tehát megosztható.

Annyi a feltétel, hogy: Nekem a tesóm gépén az én Steam felhasználómmal be kell jelentkeznem az ő gépén. Ezt meg is tettem, viszont ezt fordítva is meg kell csinálni...

Tehát neki is be kell jelentkeznie az én gépemen az ő saját Steam felhasználójával, hogy működjön a megosztás.

Ez utóbbit azonban tesóm nem akarja, ugyanis ő sokat szokott trade-elni, vásárolgatni, eladni cuccokat Steam-en, például CS:GO-val. És elvileg ha az ő felhasználójával egy másik gépre jelentkezik be, jelen esetben az enyénmre, akkor a Steam Guard miatt nem fog tudni Trade-elni, kereskedni meg ilyesmik 15 napig...

Mondtam neki, hogy mi van, ha kikapcsoljuk a Steam Guardot előtte? Azt mondta, hogy ilyenkor is letiltja neki a kereskedést, trade-elést 15 napig.

EZ IGAZ? (Vagy hülyeséget beszél)? Ha igaz, hogyan lehetne kiküszöbölni?

Steam offline módot próbáltuk, azzal sajnos nem lehetséges

"kicselezni a Steam-et".


A válaszokat előre is köszönöm, hasznosakért megy a zöld pacsi!



2017. aug. 14. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
hülyeség simán bejelnetkezhet felismeri a steam hogy másik accon lép be kap emailben egy kódot megadj és kész
2017. aug. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha letiltod a mobilos hitelesítőt akkor automatikusan 15 napos kereskedelmi limitet kap a profilod. Ez nem kerülhető meg, mert biztonsági funkció ami a felhasználót védi nehogy ellopják a tárgyait a tudta nélkül.


Amúgy a tört és eredeti játék viselkedése eltérő lehet, de jellemzően ha a tört futott akkor az eredetinek is gond nélkül működnie kell. Amúgy sem kötelező kidobnod 30 eurót, mert elég gyakran le van árazva 12 euróra (az alap, de ilyenkor a kiegészítőkön is azonos nagyságú leárazás szokott lenni).

2017. aug. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sima új bejelentkezésnél az adott eszközre érvényes a tiltás. Azaz a te gépeden nem fog tudni kereskedni x napig. De attól még a sajátján igen.
2017. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Továbbá az sem igaz hogy kidobsz 30 eurót az ablakon, ugyanis 2 óra játékidő alatt 2 héten belül szabadon visszakérheted a játék árát.
2017. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Ennek a kérdésnek köszönhetően beírta! :)


Gyorsan utána ki is jelentkeztem az övéből, aztán vissza az enyémbe.

Változás: Mostmár a beállításokban be tudom pipálni a Steam felhasználóját, aztán a másik listán (nem a beállításokban) már látszim is, hogy az ő könyvtára (oda van írva a neve) meg van osztva nekem... De még egyelőre nem látom az ő könyvtárát... Ez mitől lehet? Még feldolgozza ezt a Steam?

Ja és egyébként mondtam neki, hogy nézze meg, TÉNYLEG nem kapott 15 napos kitiltást kereskedésből! :)

A zöld pacsik repültek!

2017. aug. 14. 17:38
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 Ezt nem is tudtam... De így szerintem jobb, mert így akár eleinte, mielőtt megvenném, jó sokáig ki tudom próbálni... :D
2017. aug. 14. 17:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként igen, az Androidos mobiljára fel van telepítve a Steam Guard, azzal szokta néha beírni az ellenőrző kódot, azt hiszem. Mert pl. nekem ha jól tudom a Steam Guard e-mail-lal megy. Esetleg meg kellene erősítenie a mobiljáról IS a könyvtármegosztást?
2017. aug. 14. 17:44
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ezzel is error-t ír... :(
2017. aug. 14. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!