Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem érhető el a FOREVER...

Miért nem érhető el a FOREVER ROSES magyar facebook oldala?

Figyelt kérdés
Szombaton (2017.08.12) még elérhető volt, rendeltem is tőlük. Most rámentem volna megint az oldalukra és "Sajnos ez a tartalom jelenleg nem érhető el." Nem utaltam előre vagy ilyesmi, de azért jó lenne megkapni amit rendeltem. Remélem csak a facebook oldaluk nem elérhető, de attól a rendeléseket teljesítik.

2017. aug. 14. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Random ebay-ről rendelős magát shopnak nevező oldal volt vagy rendes és legális webáruház? Első esetben akár a NAV is lekapcsoltathatta, akkor viszont kérdéses hogy sikerül-e egyáltalán továbbítaniuk a dolgodat.

Ha legális szolgáltatás akkor ritka hogy nincs saját weboldaluk.


Ha pedig illegális akkor te is elég buta vagy hogy másokkal rendelteted meg ugyanazt a terméket amit te is meg tudsz venni, csak ők ráteszik az ötszörös-tízszeres árral a saját hasznukat.

2017. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom te miről beszélsz, de szerintem te magad sem. Eleddig mindig működött az oldaluk. 17 ezer követőjük van és sokan rendeltek már tőlük festett, kovácsoltvasból készült rózsákat egyedi díszdobozban. Nem utaltam előre, utánvétes a dolog, szóval nem túl nagy biznisz nekik, ha a rendelés után felszívódnak.
2017. aug. 14. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Azta, 17 ezer követő! Ammá döfi. Annyinál már egy csaló sem szívódik fel, nem kérem. És sokan rendeltek tőlük (amit sose láttál, csak elhitted nekik)!


Elég naívan állsz a világhoz. Szerencsére nem utaltál előre így a tanulópénzt megspóroltad.

2017. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem fejtetted ki a kérdést. Szerintem még nem az alapműveltség része ismerni a Forever Roses tevékenységét. Én feltételes módban írtam aszerint hogy milyen tipikus rendelős kérdésre milyen tipikus választ lehet adni.


Ebben az esetben viszont mindenki pont annyit tud az egészről mint te is: semmit. Meg kell várni amíg visszatér.

2017. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még egyszer megkérdem. Mi abban a biznisz, ha nem utaltam előre? Hmmm? Biztos feltörték a facebook-ot, azért volt 17 ezer lájkolójuk, meg felépítettek sok-sok képpel és több száz kamu kommenttel egy oldalt, csak azért hogy tőlem felvegyenek egy utánvétes kamurendelést. Hmmm, jól csőbe húztak, megérte a sok fáradozás. (<--szarkazmus, ha nem esne le)
2017. aug. 14. 21:10
 6/6 A kérdező kommentje:
Az oldal újra elérhető. :)
2017. aug. 15. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!