Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A youtube azt írja ki, hogy a...

A youtube azt írja ki, hogy a bevétel szerzés le van tiltva. Ha kiveszem a zenét a videó alól akkor nem fogja ezt kiírni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 15. 15:46
 1/6 TR75 ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz pénzt keresni a videóval, akkor ne foglalkozz ezzel.

Amúgy arról van szó, hogy a sáv szerzői jog által védett, másnak származik belőle már bevétel; mivel nem te vagy a tulajdonosa, ezért bevételhez nem juthatsz ennek révén. Ha mégis keresni szeretnél vele, akkor letilthatják a sávot (vagy magát a videót - az nem derült ki, hogy csak ismert zene van egy saját videód alatt, vagy ez egy videóklip).

2017. aug. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy beraktam egy zenét a videó alá (nem videóklip)szóval akkor ha kiveszem alóla a zenét, van egy olyan lehetőség, hogy "a dal eltávolítása" akkor már kereshetek pénzt?
2017. aug. 15. 15:57
 3/6 TR75 ***** válasza:

Elvileg igen.

A youtube-on van egy csomó olyan zene, ami nem jogvédett, a videó szerkesztésekor válogathatsz belőlük stílus szerint. Biztos találsz olyat, ami tetszik.

2017. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hú nagyon köszönöm megnyugodtam,mert azt hittem hogy teljesen letiltotta!

Mégegyszer köszönöm!

2017. aug. 15. 16:10
 5/6 TR75 ***** válasza:
Amúgy megnézheted a csatornád állapotát is, ott írják, ha valami gond van (rendszeres jogsértés vagy bejelentések vagy ilyesmik).
2017. aug. 16. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen ott azt írja hogy minden OK. Úgyhogy most megnyugodtam!:) Köszi mégegyszer!:)
2017. aug. 16. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!