Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCoreon hogyan működik a seed?

NCoreon hogyan működik a seed?

Figyelt kérdés
A szabályzatot elolvastam, de nem értem meg. És szeretnék letölteni pár dolgot, de nem tudom, hogyan seedelhetném vissza. És csak én tudom úgy, hogy ha nem töltöttem le semmit, akkor is egy hónapban meg kell lennie a 48 órának, vagy ez orbitális hülyeség?

2017. aug. 17. 07:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha letöltöttél valamit, akkor 48 órán át seedben kell tartanod. Aktivitás alatt láthatod a hátralévő időt az a legegyszerűbb. A 48 órát általában 1 hónap alatt kell teljesíteni.

De olvashatod.>>> wiki/Ratio-free (hit'n'run)



Letöltés 2 hét lejár Határidő Összidő

nov. 1. nov. 15. nov. 30. 29 nap

nov. 16. nov. 30. nov. 30. 14 nap

nov. 17. dec. 1. dec. 31. 44 nap

nov. 30. dec. 14. dec. 31. 31 nap

2017. aug. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Koplárovics Béci ***** válasza:

"És csak én tudom úgy, hogy ha nem töltöttem le semmit, akkor is egy hónapban meg kell lennie a 48 órának, vagy ez orbitális hülyeség?"


Igen, ez orbitális nagy hülyeség. Csak azokat a torrenteket kell 48 óráig (vagy teljes visszatöltésig) seedben tartanod, amiket letöltöttél. És csak abban a hónapban, amikor letöltötted.

2017. aug. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kiegészíteném:

Ha az 1 hónap alatt nem jön össze a 48 óra seed (ami azért tegyük hozzá, hogy napi 1,5 óra csak, vagy 100%) 15 nap türelmi idő következik.


Seed-elni egyszerűen úgy lehet, hogy futtatod a torrent programot, amikor megy a géped (be lehet kapcsolni, sőt alapértelmezett, hogy a win-nel együtt induljon) és nem törlöd belőle a letöltött anyagot.

2017. aug. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És amíg nem seedelem vissza, addig nem módosíthatom a fájlt? és még annyi, hogy a seedelés + GB-t foglal el a gépemen?
2017. aug. 17. 07:44
 5/10 A kérdező kommentje:
És nekem még ebben a hónapban le kell töltenem 5 torrentet?
2017. aug. 17. 07:48
 6/10 anonim ***** válasza:

1. Ne módositsd amíg nem teljesitetted a seed időt, mert akkor nem fogja számolni.

2. Annyit töltessz le amennyit akarsz csak tartsd seedben őket ameddig le nem tellik, ezt az Aktivitás menüben láthatod.

2017. aug. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kösznöm, barátom ajánlotta, hogy a deluge sokkal,biztonságosabb torrent program
2017. aug. 17. 08:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Biztos...úgy van. Deluge O.K.


Nem kell letölteni!


Ha letöltesz, akár 20-at is letölthetsz, csak tartsd seed-ben. Magyarul a gép bekapcsolva a bit kliensen pedig az automatikus indulás a winnel bekapcsolva. Beállításoknál persze az aktív torrantek számát érdemes állítani az igény szerint.

használat közben minden világos lesz, és >>> Aktivitás <<< a lényeg.

2017. aug. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Automatikusan indul el a seed, vagy mikor letöltöttem, utána futtatom, és még csinálnom kell valamit azért, hogy seedelhessen?
2017. aug. 17. 19:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Amit letöltöttél, azt automatikusan seedeli a kliens. Aktivitásnál követheted a hátralévő időt...
2017. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!