Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi akadálya van annak hogy...

Mi akadálya van annak hogy egy ember végtelenségig töltsön fel adatot különböző google drive fiókokba?

Figyelt kérdés
Ha betelik a 15 giga csak regisztrálni kell egy új fiókot ami kb. 30 másodperc. A letölthető drive szinkronizáó alkalmazással meg a feltöltés konkrétan teljesen automatikus. Pár hónap alatt 1 ember simán több terrát is lefoglalhat, teljesen ingyen. Miért éri meg ez a google-nak? Van valami amit nem árulnak el?

2017. aug. 17. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért éri ez meg a felhasználónak? 1 TiB = 68 google fiók. Az már alapból kétséges hogy ennyit te egy gépről egyáltalán beregisztrálhatsz. Arról nem beszélve hogy mekkora káosz ezeket menedzselni.
2017. aug. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Még mindig Terabyte egy r-rel és nem kettővel. A Terra az a Föld!

2. Tudod, ki a franc akar szórakozni azzal, hogy millió account közül most amit keresek az épp melyiken van?!

3. Ha a 15 GB nem elég, tessék előfizetni! Nem igaz, hogy mennyi sóher ember van!

4. A Google akármikor törölheti az ingyenes accountodat, aztán nézhetsz.

5. Azért éri meg nekik, mert közben zúdítják rád a reklámot, a böngészési szokásaid és a feltöltött anyagok alapján pedig be tudják lőni, hogy mi érdekel.

6. Örök érvényű szabály: ha valamit ingyen kapsz, ott TE vagy az árucikk.

2017. aug. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért kíváncsi lennék, hány telefonod van.

Mert ugye ők se hülyék

2017. aug. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15 GB ára, ha leosztod egy 10 terás vinyóból, 168 forint (magyar kisker ár). Ennyit csalhatsz ki a guglitól, ha csak a tárhely miatt regisztrálsz, és másra nem használod az accountot. Vagy ha a Google árazását vesszük alapul (évi 10 dollár 1 TB-ért), akkor évi 40 Ft-ot buknak rajtad fiókonként. Sztem ezt be tudják vállalni. Aztán, mivel egyébként is figyelnek arra, hogy hogyan használják az accountot, adatbányász módszerekkel biztos ki lehet buktatni az ilyen fiókokat.
2017. aug. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4: 1TB az havi (nem évi) 10 dolcsi akkor, ha egész évre előfizetsz, tehát kb. 2800 Ft havonta, ami azért ekkora tárhelyért még mindig elég jó.

Én csak azért nem ezt, hanem egy másik felhőt használok, mert a Google Drive-hoz még mindig nincs hivatalos Linux kliens.

2017. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én Linuxon szorakoztam ezzel, 150 fióknyi adatott mountoltam fel. :-)

Szóval semmi akadálya, csak több a munka vele, mint a haszon.

2017. aug. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5: Sajna tényleg nincs, de ami van elég jó használható. :-)
2017. aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
"Google akármikor törölheti az ingyenes accountodat, aztán nézhetsz." Ez ugyan így van akkor is ha előfizetek. Attól még hogy befizettem a tárhelyért 3000-et még nem állhatok neki reklamálni meg pereskedni hogy hová tűntek a fájljaim. Ja és a "személyre szabott" reklámokat is ugyan úgy az arcomba tolják.
2017. aug. 17. 13:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Az emberi élet rövidsége a limit, plusz a kibányászható nyersanyagokból létrehozható háttértárak maximális száma.
2017. aug. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!