Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges a hűségidőt lerövid...

Milán#Molnár kérdése:

Lehetséges a hűségidőt lerövidíteni, vagy megszüntetni kötbér nélkül?

Figyelt kérdés
Az internet rettenetes és szerintetek van rá esély,hogy megszüntessük a hűséget? Van még 1 év a 2 éves hűségből sajnos :( Többször is szóltunk már ezért, egyszer ki is jöttek,de nem változott semmi,nem csinálnak semmit ;(

#internet #Telenor #hűségidő #rossz kiszolgáló #rettenetes internet
2017. aug. 18. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán. de ha nem tartják magukat a szerződéshez akkor azzal lehet fenyegetőzni esetleg
2017. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Benne van a szerződésben, hogy mi az internet kapcsolat esetében a garantált minimum amit biztosítanak. És hiába rettenetes a net, jó eséllyel még így is a garantált minimum felett vagy. Már ha a net sebesség a gond, ha más probléma van, például gyakori megszakadás, miegyéb, akkor érdemes utánamenni, hogy ilyen téren mit kötnek ki, és talán lehet őket támadni vele.
2017. aug. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

Legfőképpen az internet "kerettel" van a probléma,ha jól fogalmaztam ;)


Az egyik ügyfelük ajánlotta a szolgáltató mobilnetét, 50 GB os kerettel, akcióval.


1. Miután az akcióban megkötöttük a netet, egy héttel később egy ezressel még olcsóbb lett ugyan az az internet ;(


2.Úgy ajánlották, hogy az 50 GB 1000000% hogy elég lesz,úgy hogy egész nap filmezhetünk, akármi..., de 3 napig bírja aztán teljesen ugye belassul mivel nem marad net


3.Kijöttek megnézni, fogalmuk sem volt hogy mi van, annyit se tudtak megnézni, hogy hány GB internet maradt >(, nekem kellett megmutatni nekik. Végül semmit sem csináltak,csak rátettek egy fos vírusírtót a gépre és kész.Ugyan olyan a net, azóta se lett semmi ;(


Mi meg kb 5000 fizethetünk egy évig a 3-5 napnyi internetért,úgy hogy nem is töltünk le semmit, a film szóba se jöhet


(Városban lakunk, nagy a lefedettség)

2017. aug. 19. 01:39
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát ez már szinte lopás... ;(

És hiába reklomálunk

2017. aug. 19. 01:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Oldja meg a szolgáltató! Az eseményeket gondosan naplózd!

Az elektronikus naplóval összevetve bizonyító erejű.

A húzd ki - told be és indítsd újra , csak egyszer fogadd el. Én azt válaszoltam, hogy én nem vagyok a szolgáltató alkalmatottja!

2017. aug. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Régebben volt ilyen "kiskapu", most nem tudom, hogy van-e, ezt a szolgáltatója válogatja, tehát a szolgáltatónál kell megnézni az AFSZ-ben (Általános Szerződési Feltételeknél), hogy az adott szolgáltatónál létezik-e, ilyen vagy nem :


Ha átváltottál egy magasabb/kisebb csomagra akkor azt mint új csomagot, adott ideig (talán 8 nap) le lehetett mondani kötbér nálkül. (Telefont a MATÁV-nál kb 7-8 éve mi igy mondtuk le kötbér nélkül).


Sok sikert.

üdv.

2017. aug. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!