Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bithorlo torrent oldal megbízh...

Bithorlo torrent oldal megbízható?

Figyelt kérdés
Ugye ingyen regisztráció van, és gondoltam kipróbálom, de nem ismerem az oldalt, és nem is találtam véleményeket róla. Azt tudom, hogy nem egy nCore, de azért kezdésnek megfelelne? Illetve, még egy kérdés: mennyire biztonságos ( vírusok előfordulnak)? A válaszokat előre is köszönöm!

2017. aug. 20. 10:49
 1/4 pinkpancser ***** válasza:
100%
nCore-hoz képest nagyon gyenge, de azért kerül fel cucc rendesen! Viszont nagy előnye, hogy nem bannolnak ha nem seedelsz! Vírus meg bárhol előfordulhat! Ezért alap, hogy ha lejött valami akkor azt használat előtt át kell nézni!
2017. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, igen azt tudtam, hogy az nCore sokkal jobb,na de amíg oda nem jutok be, addig talán ez is megteszi.
2017. aug. 21. 00:15
 3/4 pinkpancser ***** válasza:
100%

Ncore-t nem pótolja, de amíg az nincs bőven jó lesz ez is :)

Plusz a rádiójukban vannak jó fejek :)

2017. aug. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nyílt a bithorlo?? pedig nagy torrent oldal
2017. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!