Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A citromail törölte az ottani...

A citromail törölte az ottani címemet és elfelejtettem a facebook jelszavamat mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már küldtem nekik igazolványt hogy márpedig én vagyok az aki be akar jelentkezni csak olyan jó jelszót adtam meg hogy elfelejtettem de fel van írva és úgy se tudok belépni ha azt írom be ami fel van nekem írva. Azt írták hogy küldenek nekem egy emailt, deee most akkor melyikre küldik? Arra amit megadtam hogy azt szeretném használni vagy arra amit már nem tudok használni, de az elég logikátlan lenne mer írtam hogy nem tudom használni de gondolom automatikus válasz jön tehát el sem olvassa senki. (ha nem lenne érthető: a citromail cimemmel regisztráltam facebookra) :)

#jelszó #Facebook #net #töröltemailcim
2017. aug. 20. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
és nem tudod újra létrehozni a citromail fiókot? :)
2017. aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 megpróbálni meg lehetne, de...


Csodálkoznék. Gmailnél pl egy korábban törölt fiókot nem lehet létrehozni, szerintem törvényi okai vannak.

2017. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Újra létrehoztam a fiókot de hiába kértem kódot ara címe nem küldtek. Most már megvan minden, változtattam jelszót csak azzal nem számoltam hogy ugye ki kellett lépnem minden eszközről. Amivel csak az a baj hogy kétfrankos biztonság van rajta. Kértem kódot a telefonszámomra de nem küldték, újra írtam nekik egy emailt hogy nem küldi el erre meg csak annyit írnak hogy ahonnan be vagyok jelentkezve próbáljak kódgenerátort használni. Csak abba nem gondolnak bele hogy ha kijelentkeztem az összes eszközömről úgy nem tudom használni a kódgenerátort. Most akkor annyi a facemnek vagy mi? Ujjat nem akarok csinálni mert felesleges. Tuti meg lehet valahogy oldani csak én nem tudom hogyan.
2017. aug. 20. 20:08
 4/5 anonim válasza:

Ne haragudj, hogy ide írok, de Te milyen címre írtál nekik?

Mert nekem is problémám van: az e-mail címemet regisztrálnám újra, de miután a kép felismerős ellenzőzésen átmentem, utána nem visz tovább a következő oldalra.

2017. szept. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már pontosan nem emlékszem hogy hogyan változtattam meg az emailcimemet, de valami olyasmi volt hogy az elfelejtett jelszota mentem mert ugye nem tudtam a jelszavamat és utánna már valhogy sikerult megvaltoztatni. De ez az oldal sztem segiteni fog: [link]
2017. szept. 1. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!