Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az adatveszteséget, hogy...

Az adatveszteséget, hogy próbálhatnám meg megoldani?

Figyelt kérdés

A szolgáltató felhívása sajnos nem működik, mivel amikor elmagyaráztam a problémát, annyit mondtak, hogy: Van internet? Ha van, akkor több dolgot nem kötelesek nyújtani. Ha pedig nem tetszik, akkor megtudja oldani, hogy még rosszabb legyen az internet ha még egyszer ilyen hibabejelentést merek tenni.


Mivel ide nevenincs földön más szolgáltató nincs, az internet meg jó lenne, ha nem szaggatna be voip meg játék közbe, kérdezném, hogy van-e pár bevált taktika, ami bevállhat? Modem már lett cserélve.


A veszteséget paranccssorral és Multipinggel nézem folyamatosan.



2017. aug. 20. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
invitel?
2017. aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Ha pedig nem tetszik, akkor megtudja oldani, hogy még rosszabb legyen az internet ha még egyszer ilyen hibabejelentést merek tenni"


Ilyen kijelentést nem hinném, hogy tettek, mivel felvétel készül a hibajelentésről, és kapsz egy hiba kódot is.

2017. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok minden okozhat adatvesztés - laggot.

Nekem 10+ éve az SMC routerem volt a gyenge pont.

Legutóbb a szolgálató hálózatába volt digitális "zaj".

Előbbivel tudsz kezdeni, hogy stabil eszközöket veszel,

utóbbival csak a szolgáltató rugdosásával, amely sokszor cseszik megoldani,

nekem is csak akkor oldották meg, mikor bementem a hibajelentés után 3 munka nappal,

hogy a probléma még mindig meg van, és szeretnék szerződést bontani.

Hirtelen 1 órán belül cserélték a hibás jelerősítőjüket.

2017. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!