Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet kikapcsolni az...

Hogyan lehet kikapcsolni az értesítőt?

Figyelt kérdés
Van pár YT csatorna, amik úgy küldenek nekem értesítőt új videókról, hogy nem vagyok rájuk feliratkozva és még egy videót sem néztem végig tőlük, még csak hozzászólást sem írtam hozzájuk. Ezt hogy lehet kikapcsolni? Elég idegesítő..

2017. aug. 20. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Bizonyára valami más csatornán keresztül vannak veled kapcsolatban, pl. lájkoltad őket fészbúkon, vagy ilyesmi. Nézd meg a levelek alján az apróbetűs részt, sokszor szerepel, hogy azért kapod a levelet, mert blablabla.
2017. aug. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Youtube beállításokban van lehetőség arra hogy ajánlatokat kapj (népszerű vagy felfutó tartalmakról), ha bepipálod.
2017. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

FB-on nem vagyok ezekkel a videósokkal semmilyen kapcsolatban. Sehol sem követem őket. A YT és a FB fiókom nem is egy e-mail címen van.

Ezt az értesítős dolgot megnézem. Köszi!

2017. aug. 20. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!