Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "Nem sikerült beállítani...

"Nem sikerült beállítani mobil elérési pontot, kapcsolja be a wifi-t", mikor be van kapcsolva a wifi. Miért?

Figyelt kérdés

Albi, net benne az árba, de wifi em műkszik valamiért, csak kábelről (jöv héten keresem fel ezért a landlordoot). Eddig ezt úgy hidaltam át, hogy a gép volt a host, így ha ment, akkor tudtam a telón is netezni.

Ez még ma reggel is ment, de most nem... minde n ugyan úgy van beállítva mint eddig, de ezt a fent említett hibaüzit dobja fel...

Szolgáltató keze lehet ebben?


2017. aug. 20. 19:20
 1/1 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám. Kaspersky kezeli a tűzfalat. Kezdetben tudtam használni a microsoft saját fejlesztésű mobil elérési pontot, de nekem is valahogy augusztus óta lehetetlenné vált a csatlakozás. Mit lehet tenni? Valakinek valami ötlete? Köszönöm
2018. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!