Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A society6.com-hoz hasonló...

A society6.com-hoz hasonló olal létezik még, ahova csak föltölti a művész a printjét és ők kinyomtatják, keretezik és kipostázzák a vevőknek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 21. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Akár magyar is van, csak keresni kell:

[link]

első találat:

[link]

2017. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
engem külföldi érdekelne, a legnagyobbak melyek?
2017. aug. 21. 22:39
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocs, te teljesen félreértetted! Tudod mi az a society6? Egy olyan oldal, ahol művészek alkotásait meg lehet venni. Nem egy nyomdáról van szó!
2017. aug. 21. 22:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem értettem félre.

Egyrészt te magad is készíthetsz/kereshetsz majd feltölthetsz képet, másrészt válogathatsz a saját galériájukból.


De ha ennyire society6-szerű oldal kell:

[link]

pár találat:

[link]

[link] - itt mondjuk nem kereteznek

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. aug. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én művészként szeretnék eladni, és igénybe venni egy ilyen szolgáltatást, aminek nem csak a kinyomtatás a célja, hanem az igényes platform és a logisztika kiszervezése
2017. aug. 22. 10:42
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a keresést. De én jobban örülök annak, ha valaki aki használta ezeket vagy valamelyiket az írna. Saját tapasztalat miatt kérdeztem, Google-ben keresni én is tudok. De az lenne a lényeg, hogy hazai művészek mit találnak használhatónak. Melyik miért jó stb. És esetleg egyik kizárja-e a másikat, mert olyan a szerződési feltétel.
2017. aug. 22. 10:44
 7/8 anonim ***** válasza:
2017. aug. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

[link]


Még csak 11 képem van fent itt, így eladásom még nem volt. Fórumokon olvastam erről az oldalról. Van egy facebook-os csoport, ahol több tapasztalatot is lehet olvasni a POD eladással kapcsolatban:

[link]


Sok sikert! :)

2018. jan. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!