Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A youtube-on hol lehet megnézn...

A youtube-on hol lehet megnézni a böngészési előzményeket?

Figyelt kérdés
2017. aug. 22. 08:02
 1/9 anonim ***** válasza:
2017. aug. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Itt én is jártam, de nem ad ki semmit. Innen merre tovább?
2017. aug. 22. 08:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor menti az előzményeket ha bejelentkezve használod az oldalt.
2017. aug. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem lehet megnézni, hogy a családtagom miket is nézett a youtube-on? Halottam olyat, hogy böngészési előzmények. Ez a bejelentkezős hogy működik?
2017. aug. 22. 17:20
 5/9 anonim ***** válasza:

A Youtube-on tárolt előzmények az adott csatorna (felhasználói fiók) által látogatott videókat listázzák, ehhez ebbe a fiókba be kell jelentkezni. Ha belépett fiók nélkül böngészik a Youtube oldalát, az nem fogja az előzményeket tárolni.


Ettől független:

A böngésző ezen felül is elmenti az előzményeket (ha nincs kikapcsolva vagy ha nem privát módban böngésznek vagy ha nem törölték kézzel), ilyenkor az előzmények között látod az összes látogatott oldalt, közte a youtube-ét is.

Az előzményeket a böngésző menüiből éred el, vagy a CTRL+H kombinációval.

2017. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"

Ezt a videót eltávolítottuk, mert megsértette a YouTube meztelenséget vagy szexualitást bemutató tartalommal kapcsolatos irányelveit."


Ezt az üzenetet találtam több helyen az előzményeknél. Ez mit jelent? Ki távolította el?

2017. aug. 22. 18:18
 7/9 anonim ***** válasza:
A Youtube rendszere törölte. A hivatkozás még él de a tartalom már nem nyitható meg.
2017. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor hogy van benne a listában, amit látogatott?
2017. aug. 22. 18:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a válasz: a videó linkje elérhető mert azt nem törli a rendszer (nem kapsz hibaoldalt azzal hogy nem tölt be a Youtube oldala), de maga a tartalom már törölve lett így a link megnyitásakor már nem fog elindulni a videó mert törölték.


Ha a videó feltöltőjének csatornáját kitiltják és törlik, akkor fog a link helyett a feltöltő üres csatornája betölteni, és egy piros négyzetben írják hogy kitiltásra került.

Példa:

https://www.youtube.com/channel/UCQEeM6Gu0TJFOnKhjqW64bw

2017. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!