Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha be vannak kapcsolva az...

Ha be vannak kapcsolva az értesítések messengeren, akkor kijelzi a facebook, hogy fent vagyok?

Figyelt kérdés
Ha a messengerben be vannak kapcsolva az értesítések,de maga az alkalmazás nincs megnyitva,de ugye látom,amikor kapok egy üzenetet,mert az értesítések be vannak kapcsolva,,akkor azt is kijelzi,hogy fent vagyok?És azt ugye nem,hogy láttam?Mert ugye félig-meddig láttam csak nem nyitottam meg amikor felugrott az értesítés.Köszönöm a válaszokat! :)

2017. aug. 23. 10:16
 1/2 anonim válasza:

Ameddig nem nyitod meg a Facebook-ot, vagy a Messenger-t, addig azt jelzi, hogy nem vagy fent.

Pl.: 14:00 kor voltál fent, de valaki írt neked 14:03 kor, de nem mész fel 14:08-ig, akkor azt jelzi, hogy 8 perce voltál fent utoljára..

2017. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm :)
2017. aug. 23. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!