Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet befolyásolni a...

BlueFlower kérdése:

Hogy lehet befolyásolni a facebook elérhetőség láthatóságát?

Figyelt kérdés
Láttam többször is olyat hogy pl egyik ismerősöm napokig nem volt fent a facen (így jelezte a messenger) de közben egyik barátnőm ott chatelt vele mellettem. Nem másik felhasználóról van szó, ugyan azon írnak amin velem. Miért jelez nekem több órát ha közben fent van? Hogy lehet befolyásolni?

2017. aug. 26. 12:00
 1/1 anonim válasza:

Mobilon (android): Messenger, rámész arra a fülre amit egy kis telefon jelöl, ahol ismerősöket hívhatsz meg a messengerbe. Ott váltasz (fölül) az elérhető fülre és a lista tetején te szerepelsz és ott ki tudod kapcsolni az elérhetőségedet.

Gépen pedig jobb oldalt alul van egy fogaskerék és ott válaszd ki a "chat kikapcsolása" lehetőséget.

2017. szept. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!