Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt le fogja tiltani a Youtube...

Ezt le fogja tiltani a Youtube? SOS

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szeretnék az egyik híres videósnak csinálni egy fan-videót és a teljes képi anyagot az Ő videóiból kivágott részletek (némelyik gyirsítva, némelyik lassítva) tennék ki. (Csak a videók, a hangok nem!)

És az lenne a kérdés, hogy, ha ezt a videót feltölteném a Youtube-ra, akkor azt letiltaná? (Mármint a Youtube) Ha igen, hogyan előzhetem meg ezt? Engedélyt kell kérni előbb a videóstól? (Vagy mi határozza ezt meg?



2017. aug. 27. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én arra vagyok mindig ilyenkor kíváncsi, hogy mi az ördögért akartok ti ilyen videót csinálni ?

Tisztában vagy te is vele hogy nem lehet, de azért erőlteted. Miért ?

2017. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
66%
Be kell a kommentekbe vagy a leírásba írno h fan video és alapból a youtube sem tiltja le csak a videos gilthatja le de csak akkor teszi ha latja h a feliratkozoit lopod vele es nem fan video.de amugy lehet.
2017. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Nos Én igazából csak unatkoztam és eszembe jutott ez az ötlet (és ez kivételesen jó volt). Szóval megpróbáltam megcsinálni és asszem egész jó lett. És nem erőltetem, csak nem vagyok annyira jártas a Youtube-terén. De ha mindenáron letiltaná, akkor sehova sem lenne feltöltve.



2. NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!!!! :D <3 <3 <3

2017. aug. 27. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tiltja le kivéve ha Szabyest-ről csinálsz...
2017. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!