Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hirdetések és felugró honlapok...

Hirdetések és felugró honlapok eltávolítása? -lent-

Figyelt kérdés

Jelenleg google chrome-ot használok de a gépemen az összes böngésző Pl: mozilla firefox, microsoft edge.., mindegyiken gyakran előfordul hogy például a youtubeon kattintok valamire és feldob egy random hírdetést új lapba. az is gyakori hogy az alapértelmezett keresőbe (akármi is az) beirok valamit, keresés, majd egy pillanatra be is adja a találatokat abban a keresőben majd hirtelen átdob egy teljesen másikba, pl: yahoo. Már töröltem ki a böngészőt és töltöttem le újra de mindig megmaradt a probléma . A beállítások menünél már a visszaállítást is próbáltam de semmit nem segített. Letöltöttem internetre bővítményeket amik elvileg meggátolják ezeket a hirdetéseket... persze nem működtek. Gondoltam a végén hogy lehet hogy vírus van a gépemen igy letöltöttem egy vírusírtót (AVG) de nem talált semmilyen kártevőt.

Ha valaki tudna segíteni, na azt megköszönném :D



2017. aug. 28. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:

adblock a neve... Viszont a googlenek nem szabadna ezt csinálni.


Nézd meg hogy milyen bővitmények vannak telepítve és azt is hogy mi az alap kereső motor.


Ha minden stimmel akkor viszont kártevő lesz a dologban vagy esetleg egy regisztrációs kulcs.

Próbáld ki a Nod32-őt vagy más vírus írtót.

Nézd meg hogy van-e felesleges futó alkalmazás a feladatkezelőbe.


Ez a program minden felesleges és káros kulcsot töröl. [link]


Ha ezután is vannak ilyen problémák akkor távolítsd el a géprő a googlet IO uninstaller programal.

Törlés után van olyan hogy teljes vizsgálat kattrá majd a google minden töredékét,kulcsát,drabját törli majd rakd vissza.

2017. aug. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm!

mindegyik tanácsodat megpróbáltam és végül az utolsó segített. teljesen eltűnt minden hírdetés. Tényleg nagyon köszönöm!! :D

2017. aug. 29. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!