Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rendeltem egy külföldi márkátó...

Rendeltem egy külföldi márkától csomagot. És az lennea kérdésem mert követem csomagkövetővel és mit jelent az hogy úton vagyis hogy akkor mennyi ido mire megerkezik?

Figyelt kérdés

2017. aug. 29. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a határ közelében laksz akkor legyen mondjuk a tőled 50 km-re lévő Szlovákia is külföld. Meg a 7000 km-re lévő Kína is. Egészen másak lesznek a szállítási idők. A "külföld" nem definiálja a távolságot így megválaszolhatatlan a kérdés. De legyen: 3-60 nap.
2017. aug. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kaptam már úgy csomagot, hogy 3 nap alatt ért hollandiából kishazánkba, aztán 34 (!) nap után hozta ki a posta.

Kaptam már úgy csomagot, hogy 3 nap alatt ért hollandiából kishazánkba, aztán a nyomkövetés szerint még "belföldi feldogozásra küldve" státuszú volt, de a kézbesítő hívott, hogy mért nem vagyok otthon. Csak.

Jött már kínából síma (nem könyvelt) csomagocska 10 nap és 70 nap alatt is meg.

2017. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!