Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem enged az Instagram...

Miért nem enged az Instagram híres embereket megjelölni?

Figyelt kérdés
Rámegyek hogy emberek megjelölése, kiválasztom a célszemélyt, leokézom meg minden, de ha az illető híres (vagyis hitelesítve van a fiókja) akkor egészen egyszerűen azonnal eltűnik a megjelölésem. És ha rámegyek a szerkesztésre, ott is azt jelzi hogy nincs senki megjelölve a képen, holott fél perce csináltam meg. Nem tudom hogy lehet, de azokat a fiókokat engedi megjelölni, amik nincsenek hitelesítve, ismerősök pl. Már kiléptem/beléptem, letöröltem/újratelepítettem és ugyan ez.

2017. aug. 30. 23:12
 1/2 anonim válasza:
100%
Nem vagyok túl jártas ebben, de ha logikusan gondolkodsz akkor rá jössz a magyarázatra. Ha "híres embereket" csak úgy meg lehetne jelölni akkor nem napi 1.000.000 értesítést kapnak kb. hanem mondjuk 20x annyit. Biztos le lehet tiltani valahol, hogy megjelölhessenek legalább a hitelesített felhasználóknak ("híres embereknek")
2017. aug. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Meg lehet őket jelölni, mert rengetegen teszik, én is látom :) Be lehet állítani hogy ne kapj ezekről értesítést, így csinálják ők is, letiltják az értesítéseket.

De azért köszönöm :)

2017. aug. 30. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!