Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mindenkinek jó a wifi csak...

Mindenkinek jó a wifi csak nekem nem. Máshol is jó. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Mindenki másnak jó a wifink.Nekem mutassa de amikor rá megyek valamire eltünik.És újra csatlakozni kell.De azután is elmegy..Resiztem a netet de akkor se jó.A telefonommal van a probléma? Mert máshol nekem jó a wifi.Haveromnál van wifi.Itthon egyedül csak nekem nincs.Bocsánat ha rosszul fogalmaztam meg.Kell segitség

2017. aug. 31. 18:25
 1/7 CspCsj ***** válasza:

Elsőre ezt próbáld:

[link]

2017. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát.Épp ez sem segitett.Ez úgy van hogy amikor csatlakozok a wifire és beirom a jelszót fent megjelenik a wifi majd rögtön eltünik.
2017. szept. 1. 00:50
 3/7 CspCsj ***** válasza:

Próbáltál újracsatlakozni?

Beállítások > Wifi/WLAN > hosszan bökj a hibás kapcsolatra > Hálózat elfelejtése > utána újracsatlakozás.


Végső esetben próbáld törölni ezt a fájlt:

/data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf


Forrás: [link]

2017. szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hpgy én rontok e valamit de hiába.Nem talál ilyent.Hogy misc.Lehet hogy a Gyári adatok vissza állitása a megoldás.De akkor mindenem elveszik.
2017. szept. 2. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:
nem bisztos ha ulefone power a telefonot keres olyan app ot hogy mentés vagy valami hasonlo aztán tegyél be a telóba egy SD kártyát ments le mindent amit tudsz az SD re ved ki utána sz SD-ét majd gyári vissza beálitások utána sd vissza majd ugyan az az app azon belül visszaálítás és mindent vissza álít (ha samsung telefonod van ez nem fog müködni)
2018. jan. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már újraraktam és minden jó. De azért köszönöm :)
2018. febr. 3. 21:54
 7/7 anonim ***** válasza:
szivesen
2018. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!