Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek otthoni internetet...

Szerintetek otthoni internetet lehet úgy bekötetni h router-en keresztül használnám azt?

Figyelt kérdés
Mert jelenleg a gépem szervizben van és így anélkül is belehet köttetni bármely szolgáltatonál az internetet? Kell a router működéséhez számítógép?Bocsi ha bonyolultan magyaráztam el:)
2017. szept. 3. 14:43
 1/7 lali51 ***** válasza:
100%
Be lehet kötni,szervizesnek biztos van laptopja amivel beállítja.
2017. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen ,ahogy az első is írja. Nekem sincs gépem ,telefonon használom a wifit.
2017. szept. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sőt mai okos telókkal még WiFi -n is be lehet állítani.
2017. szept. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek:)
2017. szept. 3. 15:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van. Telókról is be lehet lépni wifi-n keresztül a router beállításaiba ha tudod a hozzáférési adatokat. Nálam mondjuk a második routeren, a tp-link-es routeren nem enged mást belépni a beállításokba ha valaki épp ott jár. Egyébként alap beállításokkal is mennie kell a routernek szóval nem hinném, hogy bármi mást szükséges csinálni azon kívül, hogy össze köti a routert. Persze nem tudom, én a szolgáltató routeréről kapom a kapcsolatot ami egy másik routerbe fut be, a tp-link routerünkbe szóval nálunk itthon 2 helyi hálózat van mivel a wifi ez előtt nem nagyon ért el mindenhova a házban.
2017. szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De pl ha áramszünet van vagy kihúzzuk a szolgáltatói routert az automatikusan képes visszakapcsolódni. Lehet olyan viszont, hogy első alkalommal kell vele valamit varázsolni hogy oké legyen a dolog :D A szolgáltató által kiküldött emberek úgyis megoldják ezt a részét, nem kell miatta aggódnod.
2017. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat:)
2017. szept. 3. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!