Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogyha például...

Miért van az, hogyha például gyakorikérdésekezek, azzal sokkal több netet fogyasztok, mintha mondjuk sorozatot nézek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi két hétben is inkább sorozatot néztem (szintén interneten, nem letöltve), napi több órát, GyK-n meg max 1 órát böngésztem, ehhez képest az előbbivel 200 megabájtot használtam el, utóbbival pedig 500-at. Miért lehet ez?
2017. szept. 3. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy ez nem lehet. Szöveges oldalakat töltesz le itt, ha filmet nézek akkor meg kőkemény MB-okat.


Ha előveszed a józan paraszti eszedet akkor gondol át, mennyit töltesz le egy film nézésekor - pláne hogy órákig nézed már az több mint 200MB - és mennyit ha elolvasol egy híroldalt...


biztos hogy ott valami nem kerek...

2017. szept. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!