Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Google Drive-hoz a OneDrive-...

A Google Drive-hoz a OneDrive-hoz milyen hasonló felhő tárhelyek vannak, ami biztonságos?

Figyelt kérdés

Megát nem mondjátok meg hasonlókat, mert bármikkor bezárhassák a hatóságok.


Csak nagy cég tárhelye érdekel, mint a Microsoft és a Google.



2017. szept. 8. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Cubby, Dropbox, icloud, stb..


(A stb-t ne írd be a böngészőbe, mert az nem felhőtárhely)

2017. szept. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Rendben.


Az Amazon Drive is biztonságos?

A Box is?

2017. szept. 8. 12:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Megát nem fogja bezárni a hatóság. A korábbi tulaj ugyan dutyiba került (még a megaupload idején), de a mostani felhős szolgáltatás abszolút megbízható. Ezen kívül még van Apple Cloud, Box, Dropbox, mint nagyobb felhőtárhelyek.
2017. szept. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kim Dotcom a Mega tulajdonosa, bármikkor megint börtönbe kerülhet, és létre fogja hozni a Megaupload-ot 100 GB lesz ingyen. Szerintem ez nem biztonságos mert olvastam itt gyakorin hogy idő kérdése mikkor zárják be a Megát, és fekete pénzből voltak neki autói.


De bővebben ki fejtetnéd miért biztonságos a Mega? Egy rendes szolgáltató max 15 GB ingyen tárhelyet add.

2017. szept. 8. 14:01
 5/11 A kérdező kommentje:

MrChunky:


Akkor a Degoo is biztonságos? Mert az 100 GB add ingyen.


Nem szeretném hogy 10-20 után be zárna a Mega és Degoo, mert akkor adataim el vesznének és az nem akarnám, persze több helyen is tárolom itthon is.


A MediaFire is biztonságos?

2017. szept. 8. 14:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Kim Dotcomnak már semmi köze nincs a Megához és több értékelést is olvastam a szolgáltatásról, hogy abszolút biztonságos (ugyanúgy, mint a Google Drive meg az MS OneDrive).
2017. szept. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az jó :)


És erről tudsz valamit, Degoo, MediaFire?

2017. szept. 8. 14:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Degoo kizárólag 24 óránként (telepítéstől számítva) tölt csak fel a felhőbe, amit nem lehet változtatni. Amúgy jó lenne, de ez a hülyesége nagyon nem tetszik. Legalábbis ez volt kb. egy hónapja amikor próbáltam.


Mediafire-nek csak mobilra van kliense, asztali gépen kézzel kell feltöltögetni egyesével mindent.


IDrive-ot szoktam még használni, ennek nagyon jó testreszabható kliense van, de csak 5 gigát ad ingyen.

2017. szept. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

# 8

Degoo kizárólag 24 óránként (telepítéstől számítva) tölt csak fel a felhőbe, amit nem lehet változtatni.


Akkor a Degoo-ra csak kliensével lehet feltölteni? Böngészőből nem lehet feltölteni?

2017. szept. 8. 15:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, csak a klienssel megy minden.
2017. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!