Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik/létezhet olyan oldal,...

Létezik/létezhet olyan oldal, ahol teljesen anonim mód lehet ismerkedni? Úgy értem, hogy az IP cím se legyen lenyomozható, és ha nem adsz meg magadról olyan adatot, akkor semmi más sem?

Figyelt kérdés

Létezik-e ilyen oldal, esetleg elméletben létezhet-e?

Egy ötletem támadt egy új regény megírásához, de ahhoz erre az információra választ kellene kapnom.

A lényeg az lenne, hogy ne lehessen lenyomozni a szereplőmről semmit, miközben megismer egy másik személyt az interneten.

Ez lehetséges, vagy a hatóság valahogy mindenképp meg tudja szerezni legalább az IP címet, ha szükségük van rá?

Ha nem is létezik ilyen oldal (amin nem lenyomozható semmi az illetőről), de elméletben létezhetne? Volna rá emberi tudás ahhoz, hogy ilyen weboldalt/szervert/nem tudom mit (akár illegálisan) fel lehessen "építeni"? Tehát az sem baj a könyv szempontjából, ha ennek az oldalnak a futása nem túl legális.



2017. szept. 10. 18:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy természetesen csevegnének az interneten, tehát úgy ismerkednek. Tehát egy üzenetváltó szerverről vagy nem tudom miről lenne szó, ahol két szereplő megismeri egymást és beszélgetnek (hosszasan).
2017. szept. 10. 18:16
 2/7 anonim válasza:
Ismeretlenek.hu (asszem ez lenyomozhatatlan[Csak sok az idióta])
2017. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
IP alapján egyik oldalon sem tudnak lenyomozni. Arra csak a hatóság képes...
2017. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, és épp ez a kérdésem lényege, hogy létezik-e olyan oldal, vagy létre lehetne-e elméletben hozni olyat, amin még a hatóság SEM tudja megkeresni IP cím (vagy bármi) alapján az illetőt.
2017. szept. 10. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt a helyzetet valahogy nem tudom vizualizalni,amikor hatosag szamara is lenyomozhatatlanul akarsz ismerkedni es chatelni.

De eleg egyszeru,Tor-on vagy i2p-n keresztul nyisd meg pl az ismeretlenek.hu-t.

2017. szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21:03 Nem hallottál még a pedofíliáról?
2017. szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, a hatóság sem képes mindenre, TOR böngésző vagy proxiszerver esetén kevésbé vagy nem lenyomozható. Én arra írtam hogy "földi halandónak" IP cím alapján sem lenyomozható akárki...
2017. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!