Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az adobe flash playe frisitem...

Az adobe flash playe frisitem akor job minöségben tudom nézni a videokat?

Figyelt kérdés

Ha frisitem a fhlas playt akor tudom indán job minöségbe néz ni az animét?

A feltöltö HD ba rakta fel de én nem tudom hádéba nézni ez a flash play miat van? Mert ha youtubon nézek videot ot tudom hádéba nézni simán de indán meg nem is engedi beálitani a hádét Help pls



2017. szept. 13. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem így működik.

Hol van ez a link? de sztem nekem se menne, a géped képes tehát a hd lejátszásra csak vmi éppen nem engedi, nem a géped tehet róla úgy sejtem.

2017. szept. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A youtube már átállt HTML5-re, nem kell hozzá flash player. A videó jobb alsó sarkában van egy kis fogaskerék, arra kellene ráklikkelni, majd a minőséget feljebb venni (minimum 720p) ...már, ha elérhető HD minőségben az adott videó.
2017. szept. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
...bocs, most sikerült dekódolnom, hogy indavideóról beszélsz. Annak sem kell flash player és ugyana érvényes rá. Ha a videó HD-ben lett feltöltve, akkor nézhető HD-ben (szintén klikk a fogaskerékre a videó jobb alsó sarkában).
2017. szept. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az a gond hogy nekem meg jelenik meg a fogas kerék
2017. szept. 13. 20:03
 5/5 A kérdező kommentje:

az a gond hogy nekem nem jelenik meg a fogas kerék az egyik haverom tanácsolta hogy frisicsem a flash playt háta job lesz

(az elözöt el irtam)

2017. szept. 13. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!