Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha kitiltottak a Hokalovi...

Ha kitiltottak a Hokalovi lóneveldéről, hogyan tudok regisztrálni? Valahogy lehetek újra tag?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 11:18
1 2
 1/11 ThodEE GoD ***** válasza:
Másik emailcímmel próbálkozz
2010. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de mikor beírom a linket, akkor csak azt írja ki, hogy ki vagy tiltva. tehát a regisztrációra sem tudok kattintani. :(
2010. máj. 27. 11:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Még 2 lehetőség van, hogy: másik gépről regisztrálsz.Vagy, hogy megkérsz valakit, hogy regisztráljon Neked oda egy lovat:D Ha akarod akkor regisztrálhatok neked:) Csak akkor válaszolj.
2010. máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem IP-címről tiltottak így próbálj meg Ip-címet változtatni parancssorral kell valahogy, googleba ird be, könnyen megtalálni. Vagy a másik megoldás ne foglalkozz ilyen hülyeségekkel:) sokakl szórakoztatóbb játékok vannak ennél napjainkban:)
2010. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát én nem találtam szórakoztatóbbat, csak ebneveldét, de igazi kutyám van, így az nem olyan érdekes... 2 gépünk van, és mind2-ről letiltottak. az IP cím változtatást megnézem, köszi. :)
2010. máj. 30. 21:52
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha felhasználóról tiltottak volna, regisztrálhatnál újra. Ha IP-ről, meg se próbállj visszargisztrálni, nem véletlenül lettél tiltva!!! -.- Mi a hokás neved?


---

Üdv: Bocipaci a hokaloviról (ha érdekel, volt moderátor... xP)

2011. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem ha kitiltottak a modik és Ayaveen akkor annak VOLT OKA IS
2011. júl. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A modik nem tudnak tiltani. -.-"
2011. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
De a kisadminok igen, ha tiltottak akkor az még az admin volt. írj neki levelet a hokalovi email címére, és feltud oldani.
2012. márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ha nem tudsz regisztrálni IP-ről tiltottak.


(Levics voltam de engem is kidobtak x))

2012. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!