Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A koli wifin levannak tiltva...

A koli wifin levannak tiltva a torrentezés, játékok mint pl wot, lol, steam kliens, battle. Net stb. szóval minden jó. Hogy lehetne megoldani ezt a pici problémát?

Figyelt kérdés

2017. szept. 20. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Veszel mobilnetet. Okkal van letiltva és nem érdemes bosszantani az üzemeltetőjét, mert akkor ennyid se lesz.
2017. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem butaság volt a tandíj ellen szavazni.
2017. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És milyen okkal ? ne huzzuk a netet ? Csak mert böngészőből simán le lehet szedni bármit szóval full fölösleges.
2017. szept. 20. 20:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
VPN! Ha otthon jo neted van (magas feltoltessel), akkor onnan, egyebkent fizetos, parszaz forinttol havonta.
2017. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert lusta a rendszergazda, és ahelyett hogy megoldaná a problémákat, inkább letilt mindent. Megkerülheted azzal pl. hogy felraksz egy VPN-t. Torrenthez meg vannak weboldalak, amik letöltik neked a cuccot, aztán simán böngészőben leszedheted.
2017. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A torrent jogi okok miatt van letiltva kb. minden egyetemen és kollégiumban. Játék meg azért, mert az internetet tanulásra adják ott nektek kb. ingyen, nem azért hogy játsszál. Nem ártana inkább tanulnod, vagy hamar kirúgnak. Korlátlan mobilnet megoldja amúgy neked a gondot.
2017. szept. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs problémám a tanulással szimplán amíg a koli 80% ivászattal foglalja el magát a szabadidejében nekem a kockulás jobban fekszik
2017. szept. 21. 15:36
 8/10 anonim ***** válasza:
jó, én teljesen megértem, csak a koli álláspontját mondom, hogy miért tiltott le mindent.
2017. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mi az hogy ingyen??? Ilyen magas kolidíjba (Debrecen) szerintem triplán is bele va számolva a net...
2019. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a kollégiumban azért van az internet, hogy elérjétek a neptunt, a tanárok és hallgatók közti kommunikációt és hogy segítsen a beadandóban és tanulásban.


az ember ne azért menjen egyetemre, hogy kockuljon meg filmezzen egész nap


aki meg tanulásra használná nem tudja mert mindennel le van terhelve

2019. ápr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!